Zadzwoń do nas: 692 249 755, 606 891 033

Zapraszamy na szkolenia!

ALTERATIO Centrum Psychoterapii to miejsce, w którym każdy może rozwijać swoje umiejętności zarówno poprzez pracę indywidualną, jak i udział w szkoleniach.

Przygotowaliśmy dla Państwa propozycje szkoleń w formie warsztatów o różnej tematyce, dzięki którym możecie poszerzyć swoją wiedzę oraz kompetencje z zakresu lepszego radzenia sobie w sytuacjach społecznych. Zakładają one przede wszystkim rozwój osobisty każdego z Uczestników.

INTELIGENCJA EMOCJONALNA – JAK RADZIĆ SOBIE Z EMOCJAMI

Celem szkolenia jest wprowadzenie w tematykę emocji, ich przeżywania oraz komunikowania. Opiera się na praktycznych technikach wyrażania trudnych emocji i pracy własnej.

ASERTYWNOŚĆ – ŻYJ W ZGODZIE ZE SOBĄ I Z INNYMI

Celem szkolenia jest poznanie wpływu komunikacji asertywnej na budowanie większej pewnoś́cisiebie w kontaktach z innymi. Nauczenie się̨ zasad komunikacji asertywnej oraz wykorzystywania ich w praktyce.

WYPALENIE ZAWODOWE – PRZYCZYNY I MOŻLIWOŚCI RADZENIA SOBIE Z NIM

Celem szkolenia jest nauczenie, w jaki sposób należy diagnozować syndromy wypalenia zawodowego, we wczesnym etapie. Jak również pokazanie sposobów radzenia sobie w sytuacji, kiedy już jesteśmy w procesie wypalenia.

RADZENIE SOBIE ZE  STRESEM

Celem szkolenia jest poznanie praktycznych metod radzenia sobie ze stresem, opartych na indywidualnych zasobach Uczestników warsztatu.

ROZWIĄZYWANIE KONFLIKTÓW

Celem szkolenia jest zapoznanie Uczestników z technikami radzenia sobie w konfliktach, jak również diagnoza ich dotychczasowego stylu podchodzenia do sytuacji konfliktowych.

Warsztaty będą prowadzone przez nasza wykwalifikowaną kadrę. Trenerzy posiadają wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu tego typu zajęć oraz pracy grupowej. 

Terminy szkoleń i wszelkie szczegółowe informacje o każdym z nich znajdziecie Państwo w zakładce szkolenia, a na naszej stronie na facebooku odnajdziecie linki do poszczególnych wydarzeń.

Zapraszamy do zapisów na szkolenia pod adresem mailowym rejestracja@alteratiocp.pl bądź telefonicznie pod numerami telefonów 692 249 755 lub 606 891 033.

 

Dodaj komentarz

Close Menu