Zadzwoń do nas: 692 249 755, 606 891 033

Jestem absolwentką Psychologii Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego.  Obecnie uczestniczę w całościowym akredytowanym kursie psychoterapii we Wrocławskiej Fundacji Rozwoju Zdrowia Psychicznego i Rozwoju Psychoterapii, w podejściu Integratywnym. Ukończyłam Szkołę Trenerów i Konsultantów Zarządzania Matrik, w trakcie studiów uczestniczyłam w kursie Coaching i Mentoring w praktyce.  Ukończyłam kurs seksuologii organizowany przez Wrocławską Fundację Rozwoju Zdrowia Psychicznego i Rozwoju Psychoterapii. Posiadam bogate,  12 letnie doświadczenie w zakresie rozwoju osobistego menedżerów i pracowników różnych organizacji. Prowadziłam zarówno sesje indywidualne, jak i warsztaty grupowe. Jestem ekspertem w szkoleniach z zakresu komunikacji asertywnej, budowania partnerskich relacji w zespole, kierowania zespołem, motywowania, prowadzenia  trudnych rozmów z pracownikami oraz  rozwiązywania konfliktów w zespole.

Specjalizuję się w pracy z osobami doświadczającymi trudności w pracy, wypalenia zawodowego, jak również braku pewności siebie, depresji, stanów lekowych. Oferuję pomoc w sytuacjach trudnych, radzeniu sobie z żałobą, stratą

Terapeutycznie pracuję z osobami dorosłymi, prowadząc sesje indywidualne, jak i z parami. W ramach terapii par oferuję wsparcie w sytuacjach kryzysowych.

Obecnie współpracuję ze Stowarzyszeniem Św. Celestyna, gdzie prowadzę terapię dla rodzin i dzieci. Terapia prowadzę głównie w nurcie systemowym. 

W swojej pracy wykorzystuję założenia Psychoterapii Integratywnej, korzystając z narzędzi różnych podejść terapeutycznych, co powoduje, że staram się dopasowywać metody do potrzeb i możliwości klientów.

Close Menu