Zadzwoń do nas: 692 249 755, 606 891 033

Jestem certyfikowanym trenerem metody Self – Reg, ukończyłam kurs Foundations w MEHRIT Centre. W swojej pracy zajmuję się stresem osób dorosłych oraz dzieci w wieku przedszkolnym i młodszych (0 – 6 lat). Self – Reg (z ang. self – regulation) jest to metoda, która pracuje na przyczynach stresu a nie na jego efektach.

Zachowania odbierane i oceniane jako „trudne” np. histerie, zachowania agresywne jak bicie, gryzienie, ataki, nadmierna płaczliwość, trudności w koncentracji i nauce, wycofywanie się z kontaktów rówieśniczych, niesłuchanie i inne mogą oznaczać, że na dziecko działa jakiś stresor, z którym dziecko nie może sobie poradzić. Wspieram rodziców w rozpoznawaniu oznak stresu u dzieci oraz w analizie i pracy nad stresorami działającymi na dziecko. Wspomagam w budowaniu świadomości stresu u dziecka oraz w budowaniu krótko i długoterminowych strategii radzenia sobie ze stresem.

Stres bardzo podobnie działa na dorosłych. Obniżenie efektywności, przemęczenie, pogorszenie relacji z innymi, niemożność realizacji wyznaczonych celów i wiele innych symptomów może oznaczać, że działa czynnik (stresor), z którym trudno sobie poradzić. Wspieram klientów w rozpoznawaniu oznak stresu i budowaniu samoświadomości tego czym jest stres i jak działa. Wspólnie analizujemy obszary stresu i samoregulacji oraz wspieram w tworzeniu krótko i długoterminowych strategii radzenia sobie ze stresem i odbudowywania zasobów potrzebnych do osiągania większej satysfakcji z życia prywatnego i zawodowego.

Jestem trenerem rozwoju osobistego i dyplomowanym coachem, ukończyłam Szkołę Coachów w Akademii SET. Z wykształcenia jestem filozofem, ukończyłam filozofię na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Wrocławskiego. Mam 12 letnie doświadczenie w pracy z klientami biznesowymi, pracuję głównie z kadrą menadżerską w obszarze rozwoju kompetencji menadżerskich, przywódczych oraz w zakresie budowania i rozwijania zespołów. Prowadzę szkolenia i warsztaty, programy Training on The Job oraz coachingi.

Close Menu